Beyin Damar Hastalıkları

Beyin damarlarının çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak tıkanması, daralması veya yırtılması sonucu içerideki kanın dışarı nüfus etmesi ile meydana gelen hastalıklardır.Beyin damarlarının çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak tıkanması, daralması veya yırtılması sonucu içerideki kanın dışarı nüfus etmesi ile meydana gelen hastalıklardır.

 

Vücudun en komplike organlarından biri olan beyin, yaşamsal faaliyetlerin sağlıklı ve sistemli bir şekilde devamlılığında birçok görev üstlenir. Beyin damar hastalıkları, beyin fonksiyonlarında tahribata neden olan ve beynin tam kapasite çalışmasına engel olan hastalıklar grubudur.  Beyin damarlarının bir nedenle tıkanması, daralması veya yırtılması inme, beyin kanaması, bilinç bozuklukları, görme bozukluğu, denge bozuklukları, felç, kısmi felç gibi problemlerle sonuçlanabilmektedir.

Beyin damar hastalıkları her yaş grubundan insanda görülebilir. Ancak ilerleyen yaş, risk faktörünü arttırmaktadır. Bazı kişilerde mevcut hastalıklar, beyin damar hastalıkları riskini artırmaktadır.

tüm uzmanlıkları incele
online ön
randevu

online ön
randevu

Online ön randevu sistemimizle, randevu istek taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Randevu Tarihi

iletişim

iletişim

İletişim Formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki
form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız

iletişim

iletişim
Adres

Hoşnudiye Mah. 746. Sk.
No:13 K:2 D:19
(Soho Business Center)
Tepebaşı/Eskişehir

TELEFON

0534 526 43 88

BİZE ULAŞIN

Sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşabilir,
yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.